Jsme český výrobce poctivých domácích BIO sušenek a krekrů

Biopekárna Zemanka

Adresa

  • Oříkov 29, 26401, Sedlčany
  • 49.641589538499N, 14.382551325396E
  • Navigovat
Biopekárna Zemanka

Otevírací doba

PO - PÁ 09:00 - 16:00
SO - NE Zavřeno

Sortiment

  • Sušenky Sušenky

Naše produkty

kdo jsme a o co nám jde

Naše vize

Začali jsme v roce 2006 s mojí maminkou, profesionální cukrářkou, která chtěla péct ty nejlepší sušenky. Dnes je nás více než 30, máme vlastní prodejnu, pekárnu a naše produkty si koupíte v prodejnách po celé zemi i v zahraničí.

Do našich výrobků jsme hned od počátku otiskli nadšení pro zdravé stravování a skvělou chuť. Ta vychází z těch nejkvalitnějších BIO surovin, poctivé ruční práce našich pekařů a z rodinných receptů.

Pečeme pro děti, alergiky i vegany, ale především pro všechny, kdo v jídle nechtějí umělé konzervanty, barviva a aromata. Pro všechny, kdo chtějí zažít čistou chuť přirozených a zdravých surovin. 

 

Podstatou našeho podnikání je také udržitelnost a šetrná výroba ohleduplná k životnímu prostředí. Suroviny proto odebíráme od českých dodavatelů a lokálních eko farmářů. Využíváme principy cirkulární ekonomiky, která zpracovává už jednou použité suroviny.

Produkty balíme do snadno recyklovatelných obalů a dodáváme je i do bezobalových prodejen. Pro rozvoz využíváme sdílenou dopravu. Odebíráme energii jen z obnovitelných zdrojů. A míříme dál. Jiná cesta pro nás vůbec není myslitelná.

Kde nás najdete

Navštivte nás

Napište nám zprávu