Výroba pravé čokolády z ekvádorských kakaových bobů.

Čokoládovna Troubelice

Adresa

  • Troubelice 10, 78383, Troubelice
  • 49.818754233252N, 17.076494755231E
  • Navigovat
Čokoládovna Troubelice

Otevírací doba

ÚT - SO 09:00 - 17:00

Sortiment

  • Potraviny Potraviny
  • Čokolády Čokolády

Naše produkty

kdo jsme a o co nám jde

Naše vize

Jsme malá rodinná čokoládovna z Troubelic na Moravě. Náš čokoládový příběh se začal psát v roce 2010, kdy jsme poprvé dovezli z Ekvádoru kakaové boby a další kakaové produkty. Začali jsme si plnit svůj sen o výrobě čokolády…

Pro výrobu vysokojakostní čokolády jsou nejdůležitější surovinou kakaové boby. My jsme si vybrali ty ekvádorské, které patří k nejkvalitnějším a nejznámějším na světě pro své výjimečné aroma a chuť. Ekvádor je také naším druhým domovem. V této zemi jsme prožili část svého dětství díky tátovi, který tam žije téměř 40 let. Vybírá pro nás ty nejlepší kakaové boby přímo na plantážích a my tak máme dohled nad kvalitou nakupovaných surovin, které si do České republiky dovážíme a následně z nich ručně vyrábíme čokoládu.

K výrobě používáme pouze kakaové boby, kakaové máslo a panelu – ztuhlou šťávu z cukrové třtiny. Mimochodem, nápad sladit čokoládu panelou vznikl právě v naší čokoládovně. Do bílých a mléčných čokolád navíc přidáváme sušené mléko. Naše první tabulka čokolády určená k prodeji spatřila svět v roce 2013.

V každé tabulce naší čokolády můžete ochutnat něco ze vzdáleného Ekvádoru, rozmanité a exotické země Jižní Ameriky, ve spojení s poctivou prací malé české firmy, která si zakládá na kvalitě a osobním přístupu.

V naší nabídce najdete také kakaové produkty, bezlepkové mouky, sušené ovoce, superfoods a další zajímavé výrobky z Ekvádoru.

Kde nás najdete

Navštivte nás

Napište nám zprávu