Originální textilní výroba z materiálu s certifikátem.

NiceBelly

Adresa

  • Průmyslová 50, 251 63, Strančice
  • 49.95058565855N, 14.676115919826E
  • Navigovat
NiceBelly

Sortiment

  • Textil Textil
  • Domácí potřeby Domácí potřeby
kdo jsme a o co nám jde

Naše vize

Ke vzniku NiceBelly mě inspirovalo vlastní bříško. Nejdřív bylo docela malinké, ale časem rostlo, až se nevešlo do oblíbených trik ani sukní. Situaci jsem vyřešila po svém a vyrobila si různě barevné těhotenské pásy. Zjistila jsem, že je to nejen praktické, protože jsem si dál mohla užívat svých oblíbených trik, ale i zábavné. S barevným pásem dostalo oblečení nový šmrnc. Bylo to roku 2008. „Veselé pásy přes bříško se líbily a začala jsem dostávat poptávky i na netěhotenské pásy. Navrhla jsem tedy oboustranné bederní pásy pro ženy.“ Z nich se stal ještě oblíbenější výrobek. Postupně jsem začala zařazovat další produkty, které se tematicky hodily: termofory, třešňové polštářky, jednovrstevné bederní pásy a bederní pásy pro muže. 

Práce koníčkem

NiceBelly bylo pro mě bylo léta koníčkem. Pracovala jsem po nocích, stříhala na zemi, šila na jídelním stole. Byla to alternativa k práci pro korporát a kolotoči kolem dětí. Zájem o pásy stoupal a NiceBelly přestalo být one woman show. Začaly mi vypomáhat externí švadlenky. Rozrůstalo se portfolio produktů i naše rodina. Moje skvělé zákazníce a zákazníci mi svými ohlasy dodaly sebevědomí zkoušet nové věci, posouvat se dál a založit si po několika letech vlastní šicí dílnu.

"Každý výrobek poctivě testuji na sobě a svém okolí a inspiruji se tipy svých zákaznic a zákazníků." 

Jsem praktik, zároveň miluji přírodu a hezké věci. Vždycky mi záleželo na tom, co nosím na sobě a tom v tom smyslu, z jakých je to materiálu, kdo věc vyrobil, jestli má nějaký příběh. A to všechno se snažíme v Nicebelly skloubit. Vytvářet praktické a hezké věci s ohledem na životní prostředí. Upřednostňujeme lokálnost a kvalitu. Proto vyrábíme v Čechách, proto upřednostňujeme evropské materiály. Naše výrobky máme schválené jako regionální produkty asociací regionálních značek. NiceBelly je srdcovka, pro všechny kteří se na značce podílí. A moc si přeji, aby to byla srdcovka i pro naše zákaznice a zákazníky. 

Vaše NiceBelly Katka

Kde nás najdete

Navštivte nás

Napište nám zprávu