přírodní a organická kosmetika, eko vonné svíčky, všechno pro ekologickou domácnost

SOAPHORIA

Adresa

  • Kapušianske Kľačany 177, 07901, Kapušianske Kľačany
  • 48.529263208972N, 22.106946570951E
  • Navigovat
SOAPHORIA

Sortiment

  • Drogerie Drogerie
kdo jsme a o co nám jde

Naše vize

Vítejte ve světě přírodních a organických fantazií! Soaphoria představuje lokální trvale udržitelnou rodinnou značku, která vyrábí nejen kvalitní přírodní kosmetiku, ale také překrásné přírodní vonné svíčky a produkty chytré ekologické drogerie.

Etické principy byly pro nás, jako pro lidi, důležité už před založením Soaphorie, a tak jsou přirozenou součástí i našeho každodenního rozhodování. Naším prvořadým cílem je nabízet ve všech ohledech etické, bezpečné a kvalitní lokální produkty, které nejenže plní svůj účel, ale motivují též k zamyšlení, či dokonce inspirují ke změně.

Rozhodly jsme se zůstat věrné jak tradici našich babiček a prababiček, tak i našim vlastním začátkům a do dnešního dne nedáme dopustit na poctivou ruční práci. Jjako výrobcům nám nesmírně záleží na tom, ,,co" vkládáme do našich výrobků, proto klademe důraz i na výběr našich dodavatelů, kvalitu a čerstvost přírodních surovin, která se ve výsledku odráží také v kvalitě a účincích hotových produktů. Záleží nám i na životním prostředí, a proto využíváme pro balení výrobků přednostně recyklovatelné materiály, kterými jsou sklo, papír a v neposlední řadě využíváme papírové etikety potištěné biologicky odbouratelným barvivem. V případě, že nevíte, co s prázdnými obaly po spotřebování našich výrobků, či už plastových, anebo skleněných, můžete nám je vrátit v rámci našeho recyklačního programu.

Všechny naše kosmetické produkty jsou schválené společností Cruelty Free International a programem Leaping Bunny, mezinárodním zlatým standardem označujícím výrobky bez krutosti.

Kde nás najdete

Navštivte nás

Napište nám zprávu