Víc než jen obchod

Bout

Adresa

  • Nitranská 918/14, 13000, Praha
  • 50.07576613356N, 14.450574808907E
  • Navigovat
Bout

Otevírací doba

PO - PÁ 10:00 - 19:00
SO 10:00 - 14:00
Státní svátky, NE Zavřeno

Sortiment

  • Potraviny Potraviny
  • Drogerie Drogerie
  • Textil Textil
  • Domácí potřeby Domácí potřeby
  • Knihy Knihy
časem prověření

Naši dodavatelé

kdo jsme a o co nám jde

Naše vize

Jsme bezobalový obchod se širokou nabídkou potravin, drogerie a doplňků do domácnosti.

Nabízíme stovky produktů na váhu. Najdete u nás především trvanlivé potraviny, ale máme i 2 lednice plné bio mléčných nebo veganských čerstvých dobrot.

Luštěniny, obiloviny, bezlepkové vločky a mouky, kakové produkty a čokolády, nugát, vegan gumoví medvídci a kyselé žížalky, čaj a káva, těstoviny, koření, cukry, octy, oleje, ovoce sušené nebo lyofilizované, ořechy, semínka - to je náš základ. Milujeme poctivou výrobu, takže džemy, sirupy, kečupy, omáčky a další zavařeniny od Živiny, Smotu nebo Pecky potěší všechny mlsné jazýčky.

Chcete doma používat přírodní kosmetiku a čistící prostředky? V tom případě vás potěšíme. Máme pro vás prací gely na barevné, vlnu nebo sportovní, prací prášky i pásky TrueEarth, aviváž a máchadlo, gel na nádobí, do myčky máme tablety, gel, prášek, leštidlo i sůl, nechybí ani wc šistic a suroviny na výrobu - soda bikarbona, prací soda, perkarbonát sodný, kyselina citronova, ocet.

Tekutá i tuhá mýdla a šampony pro každý typ pokožky, květové vody, krémy, zubní kartáčky a pasty, tablety, ústní vodu, oleje vosky - to je naše kosmetika <3

Zvolna se tak přesuneme k pomůckám do koupelny a kuchyně jako jsou konjakové houbičky, menstruační kalíšky, od dubna nově i ms kalhotky, holítka, mořské houby, pemzy, lufy, voskované ubrousky, bambusové příbory, hrnky, lahve a pevné pytlíky jako třeba Stasher. To vše pomáhá omezit plastové výrobky. Nahradit jednorázové věci opakovaně použitelnými, či z přírodních materiálů.

Najdete tu i krásné a neméně důležité výrobky jako jsou svíčky, vonné tyčky, difuzery, esencialni oleje, keramické pomůcky, ručně vyráběné šperky, osobní vonné oleje a vykuřovadla.

Tak snad jsem na nic nezapomněla :-D

I když vlastně...

Bout je víc než jen obchod, od začátku zde provozujeme swapovací koutek s oblečením i věcmi, pořádáme workshopy, vermikompostujeme tu a debatujem se zákazníky o žížalách, nejen přes zimu pořádáme charitativní bazárky, protože třeba všechna dýška posíláme zachráněným pejskům a pravidelně podporujeme organizaci Jako Doma.

Přijďte k nám a tu atmosféru ucítíte sami.

Společně můžeme být součástí řešení a ne problému ❤

Těší se na vás Terka a Pája

Kde nás najdete

Navštivte nás

Napište nám zprávu