Trička a tašky "Make BEZOBALY great again"

Bejkův mls

Adresa

  • Benešovo náměstí , 53002, Pardubice
  • 50.025375530277N, 15.775424817143E
  • Navigovat
Bejkův mls

Sortiment

  • Textil Textil

Naše produkty

kdo jsme a o co nám jde

Naše vize

Komfortní způsob života je super, ale současně nás ničí. A vše kolem. Věřím, že nás odpojuje od sebe samých. Proto podle mě tak kopeme kolem sebe. Do lidí, i přírody. Snažím se neustále vycházet za tu bezpečnou bariéru, neustále se alespoň nepatrně posouvat a pak nalézaná poznání tavit do tvorby. Svou činností se snažím nenásilně inspirovat a ukazovat, že lze žít jinak.

Od roku 2016 jsem začal se snahami o vedení bezodpadové domácnosti. Ze začátku jsem to bral strašně vážně. Až postupem času jsem došel k tomu, že lepší strategie je na sebe netlačit, snažit se být v tom neustále trochu lepší… hlavně aby se nevytratila radost.

Za tu dobu jsem pochopil, že se bezodpadová domácnost hodně potkává s minimalismem a osobním růstem. Později jsem založil blog Bejkův mls, kde svou cestu k nule odpadu popisuju a snažím se tak vlastní ukázkou "šířit světlo".  

Články taky namlouvám do podcastu, pro ty, kdož raději poslouchají. Současně postuju krátká videa na YouTube. Taky jsem začal rozesílat měsíční e-mailové shrnutí toho, co mě cestou k nule zaujalo. A doufám, že mi vydavatel kývne na dopsaný duchovně/psychologický román.

Kde nás najdete

Navštivte nás

Napište nám zprávu